Olejki eteryczne

Najnowsze posty
Masz jakieś pytania?

Jeśli nie wiesz jaki masaż będzie dla Ciebie najlepszy lub masz inne pytania, skontaktuj się ze mną! Chętnie pomogę.

Olejki eteryczne

Pracuję jako Wellness Advocate w firmie doTERRA. Zdecydowałam się na ten krok,  ponieważ jakość olejków produkowanych przez doTERRA otworzyła nieznane dla mnie do tej  pory rejony postrzegania.  

Zapach poprawiający samopoczucie, zmiana jakości życia na zdecydowanie bardziej  harmonijny, zdrowszy, pełen optymizmu i radości. 

 Misja firmy : 

“Odkrywanie i rozwijanie najwyższej jakości olejków eterycznych na świecie dzięki sieci  wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych botaników, chemików, naukowców  zajmujących się zdrowiem oraz pracowników służby zdrowia.  

Wytwarzanie olejków eterycznych zgodnie z najwyższymi standardami jakości, czystości i  bezpieczeństwa stosowanymi w branży, czyli certyfikatem CPTG™ (Testowana  Certyfikowana Czysta Jakość).

Dystrybuowanie naszych produktów poprzez sieć konsultantów Wellness Advocate, którzy  pracując z domu, edukują oraz przedstawiają i sprzedają naturalne produkty dōTERRA  zarówno w lokalnych społecznościach, wykorzystując bezpośrednie kontakty, jak i na całym  świecie, poprzez spersonalizowane sklepy internetowe. 

Zapewnianie możliwości kształcenia wszystkim osobom, które chcą się dowiedzieć, w jaki  sposób sprawdzone olejki eteryczne można stosować jako alternatywę dla produktów  zdrowotnych i pielęgnacyjnych. 

Łączenie profesjonalistów zajmujących się medycyną tradycyjną i alternatywną w celu  zachęcania ich do dalszych badań i stosowania olejków eterycznych we współczesnych  zabiegach medycznych.” 

Osobiście zakochałam się w tych olejkach, uwielbiam je na co dzień w domu, stosuję podczas  pracy.  

Zapraszam Cię do zapoznania się z doTERRA.  

Możemy spotkać się, porozmawiać o olejkach, Twoich potrzebach zdrowotnych i pielęgnacyjnych, możesz powąchać, przetestować na skórze. 

product-guide.pdf 

Możesz kupić olejki firmy doTERRA bez wychodzenia z domu!

Martyna Stolarska | My Doterra 

Masaże