O mnie

Poznajmy się bliżej

Przez 20 lat pracowałam w świecie kosmetyki. Mojemu sercu jednak zawsze najbliżej było do masażu, który mnie i moim klientom przynosił najwięcej satysfakcji. Przekonałam się, że ta forma terapii dotykowej wytwarza więź i dodaje otuchy, przy okazji upiększa.

Większość ludzi spragniona jest bliskości i dotyku fizycznego i już sam kontakt z innym człowiekiem bywa dla nich terapią.

Zwyczajne leżenie w ciszy lub przy dźwiękach ulubionej muzyki, podczas gdy kojące dłonie pracują, wpływa na poprawę naszego nastroju oraz na poczucie wewnętrznego spokoju!

Po pięknej przerwie w pracy związanej z urodzeniem dziecka postanowiłam, że w życiu zawodowym chcę iść dalej drogą masażu, naturalnych rytuałów dla pięknej skóry, aromaterapii i oddechu. Te formy terapii są mi najbliższe. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam od 1995 roku.

Martyna Stolarska

Zapraszam do kontaktu

Pracuję mobilnie, na masaż możemy umówić się w Twojej przestrzeni lub w Oazie Piękna, z którą z przyjemnością współpracuję.

Dlaczego Balans Masaże?

 Jestem z moją pracą dla Ciebie, dla Twojego komfortu, rozluźnienia, odczucia na nowo swojego ciała, odzyskania równowagi i balansu, który jest niezbędny, aby zdrowo i szczęśliwie żyć 🙂

Wizyty domowe

Dają mi one możliwość podzielenia się tym co lubię robić, Wam - relaks i witalność - w bezpiecznym, przygotowanym przez Was miejscu.  

Przyjazna atmosfera

Zapraszam Cię w mojej pracy do spotkania ze Sobą, ale również do atmosfery, jaką zawsze staram się stworzyć w taki sposób, w jakiej Ja sama czułabym się dobrze.

Naturalne olejki eteryczne

Pracuję jako Wellness Advocate w firmie doTERRA. Zdecydowałam się na ten krok, ponieważ jakość olejków produkowanych przez doTERRA otworzyła nieznane dla mnie do tej pory rejony postrzegania.

Nauka świadomego oddechu

Ukończyłam dwuletnią szkołę oddechu założoną przez wspaniałą szwedzką trenerkę oddechu, trenerkę rozwoju osobistego, Rani Spets Edgren. Dzięki świadomemu oddechowi nasze życie nabiera rumieńców, nasze ciało czuje , żyje, jesteśmy bardziej tu i teraz, w sobie.

Często zadawane pytania

Zapoznaj się z tymi, które otrzymuję najczęściej bądź skontaktuj się ze mną.

F a q

Refleksologia to holistyczna metoda, której zalety znane są od kilku tysięcy lat i jako taka wymaga traktowania człowieka jako niepodzielnej całości.

Płynie z niej dobrodziejstwo polegające na zachowaniu lub przywróceniu stanu harmonii i równowagi całego organizmu, który jako zdrowy cieszy się dobrym samopoczuciem, wpływając tym samym na świadome bycie w sobie, w kontekście zarówno fizycznym, psychicznym, jak i duchowym.

Skuteczność zabiegów wynika z masażu punktów refleksorycznych odpowiadających poszczególnym narządom organizmu oraz ze stymulacji meridianów i ich akupunktów, dzięki czemu dochodzi do przywrócenie równowagi fizjologicznej poprzez wzmożenie naturalnych mechanizmów detoksykacji, podniesienie odporności oraz niezwykle intensywne działanie odprężające i relaksacyjne.

Refleksologia, podobnie jak większość masaży, zwraca uwagę na sytuacje, które są przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegu, a są to:

-zakrzepica,
-poważne choroby układu krążenia,
-choroby zakaźne,
-ostre i przewlekłe infekcje z wysoką gorączką,
-stany wymagające leczenia operacyjnego,
-przed lub po zabiegach chirurgicznych i przeszczepach narządów;
-aktywne zmiany skórne,
-rozległe skaleczenia skóry,
-żylaki.

Refleksoterapia jest zabiegiem seryjnym, najlepiej wykonywać ją dwa razy w tygodniu choć raz w tygodniu również jest dobrze. Chcąc utrzymać terapię, nie zaleca się przerw dłuższych niż dwa tygodnie.

Do ceny masażu wymienionej w ofercie doliczam 10zł-20zł, w zależności od odległości.